search

Płyn do czyszczenia Srebra z Bursztynem - Electrum - 80ml

9,99 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

Płyn Electrum do czyszczenia metali oraz kamieni szlachetnym, w tym bursztynu i srebra - Marka AG-AU Duber. Pojemność: 80ml

Ilość

Receptura emulsji Electrum opracowana została przede wszystkim do bardzo delikatnego czyszczenia bursztynu poprzez jego polerowanie oraz do czyszczenia srebra. Doskonale czyści i poleruje także inne metale szlachetne i kolorowe takie jak: złoto, miedź, mosiądz, chrom, nikiel, aluminium, stal nierdzewną.

Emulsja w żaden sposób nie uszkadza bursztynu, natomiast delikatnie niweluje wszelkie rysy i nabłyszcza powierzchnię minerału.

Jest alternatywą do Cuprum i Palladium, które posiadają odczyn zasadowy. Emulsja Electrum posiada natomiast odczyn kwaśny.

Pojemność butelki: 80 ml.

Sposób czyszczenia:

na suchą szmatkę nanieść emulsję i przetrzeć ja wyrób, a po wyschnięciu wypolerować go miękką, suchą tkaniną. Zalecane, ale niekonieczne jest płukanie przedmiotu pod bieżącą wodą i ponowne wypolerowanie.

Ograniczeniem w stosowaniu może być tylko sytuacja kiedy utrudnione będzie wypłukiwanie resztek emulsji z różnego rodzaju zagłębień.

30 Przedmioty

Zobacz także

chat Komentarze (0)