Swann and Morton oraz Ribbel, czyli ostrza chirurgiczne nawjyższej jakości 0
Swann and Morton oraz Ribbel, czyli ostrza chirurgiczne nawjyższej jakości

Pierwsza myśl jaka nam przychodzi do głowy, gdy słyszymy skalpele chirurgiczne, to chirurgia. Jednak skalpele obecnie mają dużo szersze zastosowanie niż tylko medycyna. Ze skalpeli korzystają również weterynarze, kosmetyczki a także osoby zajmujące się modelarstwem i rzeźbieniem. Skalpela możesz używać także do precyzyjnego ostrzenia chociażby swojej kredki do oczu.

Skalpel to mały ostry nożyk o jednostronnym ostrzu. Będące obecnie najczęściej w zastosowaniu skalpele posiadają wymienne ostrza jednorazowe, które umieszcza się w metalowych uchwytach. Istnieje wiele rodzajów ostrzy chirurgicznych o różnym kształcie. Wykorzystywane one są do wykonywania specjalistycznych nacięć w zależności od tkanek lub materiału podlegającemu cięciu. Craftex.eu oferuje ostrza skalpeli nr 10, 10A, 12, 15, 20, 23, 24, produkowanych przez najlepsze marki, takie jak Swann and Morton oraz Ribbel.

 

logo swann morton

Swann and Morton to renomowana angielska firma działająca w branży medycznej. Założona została 1932 roku i działa do dzisiaj. Na samym początku swojego istnienia firma zajmowała się wytwarzaniem i sprzedażą żyletek. Po latach badań firma zmieniła profil produkcji na ostrza chirurgiczne i skalpele i rozwinęła się w jednego z wiodących producentów skalpeli, uchwytów i urządzeń medycznych. Przy produkcji swoich wyrobów łączą tradycję wytwarzania ostrzy z najnowszą możliwą technologią.

Jakość to jedna z nadrzędnych zasad jakimi kieruje się firma Swann and Morton. Firma może pochwalić się międzynarodowym certyfikatem jakości ISO 13485 przyznawanym firmom medycznym. Oznacza to, że produkty Swann and Morton spełniają najwyższe standardy na każdym etapie produkcji.

Ostrza i uchwyty marki Swann i Morton są chętnie wybierane przez chirurgów, ale też dentystów, kosmetyczki, czy weterynarzy, a szeroki wybór spośród 70 rodzajów skalpeli i 30 różnych uchwytów sprzyja ich popularności.

 

skalepele ribbel

Ribbel to kolejna firma, której skalpele oferujemy. Założona w 1992 obecnie jest największą firmą produkującą akcesoria i sprzęt medyczny w Indiach. Posiad szereg certyfikatów potwierdzających wysoką jakość ich produktów, w tym wspomniane wcześniej ISO 13485 oraz ISO 9001, która jest związana z zarządzaniem jakością. Firma mocno koncentruje się na relacji z klientami, dlatego na ich prośbę w 2004 Ribbel poszerzył ofertę skalpeli o nowe modele.

Swoje skalpele Ribbel wykonuje swoje produkty z najwyższej jakości surowców i najnowszej dostępnej technologii. Wszystkie ostrza chirurgiczne są produkowane w sterylnym środowisku, a ich proces powstawania podlega ścisłej kontroli na każdym etapie.

Oferowane przez Craftex skalpele są sterylnie i pojedynczo zapakowane. Spełniają wszelkie wymagane normy i dyrektywy.

Zajrzyj do oferty trzonków do skalpeli tutaj.

Zapoznaj się z dostępnymi ostrzami chirurgicznymi tutaj.

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl